REĢISTRĀCIJA FABERLIC


Ikviens no mums vismaz reizi ir dzirdējis, cik grūti uzsākt savu biznesu: jāatrod investorus, jāizveido sākuma kapitālu vai jāpaņem kredītu bankā, jāriskē ar saviem vai svešiem naudas līdzekļiem… Faberlic piedāvā jums 21. gadsimta biznesu – bez investīcijām un riska.

Faberlic piedāvā bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai uzsāktu biznesu (IEPIRKTOS), – jāaizpilda anketu mājas lapā, jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

Ieguvums no reģistrēšanās Faberlic redzams uzreiz. Pat tad, ja neveiksiet papildus darbības, jūs uzreiz sāksiet pelnīt, jo ģimenes budžeta taupīšana – tas vien jau nav mazsvarīgs faktors! Saskaitiet, cik naudas jūs katru dienu tērējat tādām lietā, kā sejas krēmi, zobu pasta, veļas pulveris vai trauku mazgāšanas līdzeklis…

Ja jūs to visu iegādāsieties ar VIP-pircēja atlaidi, tad jums paliks pāri nauda, lai palutinātu sevi un savus mīļos ar patīkamiem nieciņiem, kā arī sakrāt daudz nopietnākiem mērķiem.

Taču tad, ja jūs piedāvāsiet iegādāties Faberlic produktus jūsu draugiem, kaimiņiem un darba kolēģiem, jūsu ienākumi palielināsies vēl vairāk, jo starpība starp kataloga cenu un Konsultanta cenu kļūs par jūsu pastāvīgo peļņu. Katrs produktu, kuru no jums iegādāsies, sniegs jums tūlītēju peļņu līdz 26% no tā cenas katalogā!


REĢISTRĒJIETIES!

Aizpildiet anketu! Lai reģistrācija noritētu veiksmīgi, aizpildiet visus lodziņus!

Dienas laikā uz jūsu telefonu tiks nosūtītas divas ziņas.

1.Jūsu unikālais reģistrācijas numurs un parole .

2.Aktivizācijas kods.

Kad esat saņēmuši šīs ziņas, uzreiz varat iet uz oficiālo kompānijas mājaslapu, ielogojoties ar reģistrācijas numuru un paroli, kuru saņēmāt īsziņā.

Kad būsiet ielogojušies mājaslapā, ievadiet aktivizācijas kodu , kuru saņēmāt īsziņā, lodziņā, kurā tas tiek prasīts.

Izdariet to uzreiz, un Jums uzreiz tiks piedāvāti visi Faberlic kompānijas produkti sākot ar 20% atlaidi, akcijas, bonusi.

Kā arī, Jūs e-pastā saņemsiet vēstuli no kompānijas.

Vēstulē būs atkārtota informācija ar Jūsu unikālo reģistrācijas numuru, paroli , kā arī sīkāka informācija par Jūsu darbaudzinātāju-palīgu, kurš palīdzēs Jums veikt pirmos soļus.Aizpildot šo anketu dalībnieks piekrīt, ka visa personīgā informācija tiks uzglabāta Faberlic datu bāzē un tiks aizsargāta ar parolēm. Apliecinām, ka sniegtie dati netiks izpausti citām personām

Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .