Atklāj sev FABERLIC  aromātu pasauli!


Parfimērija – tie nav tikai patīkami aromāti. Tā ir vesela pasaule. Tie ir stāsti, ar kuriem mēs vēlamies padalīties ar Jums.

 Kādu tie aizkustinās līdz dvēseles dziļumiem, kādu citu tie iedvesmos, bet vēl kādam noteikti atsauks atmiņā patīkamus notikumus.

 Mēs veidojam konceptuālo parfimēriju: mums ir liela nozīme katrai detaļai, proti, mēs cenšamies īstenot dzīvē ideju tā, lai pats aromāts, iepakojums, uzraksti, dizains pilnībā atspoguļotu mūsu ieceri.

Aromāti – tās ir arī emocijas, kuras spējīgas mainīt un uzlabot garastāvokli. Tāpēc tiem jābūt daudzšķautņainiem, oriģināliem, unikāliem un radītiem ar lielu mīlestību, kā arī pievēršot uzmanību detaļām. Tieši tādus mēs cenšamies radīt mūsu aromātus. Pie to izveides cītīgi strādā vieni no labākajiem parfimēriem pasaulē.

Mūsu jaunais parfimērijas stāsts – tā ir īsta sāga par varoņiem. Tas ir stāsts par to, ka aiz katra spēcīga vīrieša stāv stipra sieviete, kura viņu mīl, tic viņam un iedvesmo uzvarām.

Viņš – drošsirdīgs un bezbailīgs karotājs. Viņa – sievišķā spēka un debešķīga skaistuma iemiesojums. Viņa enerģija spēj bīdīt kalnus. 

Viņas enerģija paveic neiespējamo. Viņš vienmēr ir gatavs cīnīties par saviem uzskatiem. Viņa vienmēr ir gatava viņu atbalstīt. Kopā viņi ir spēks. Viņi iet uz priekšu, neskatoties ne uz ko, gūstot vienu uzvaru pēc otras.

Mūsu jaunie aromāti – tie ir talismani drošsirdīgiem vīriešiem un izlēmīgām sievietēm. Viņi noskaņo uz uzvaru, vairo dabas doto spēku, piešķir uzvarētājiem raksturīgo enerģiju. 

Mūsu stāsts nav tikai par varoņiem. Tas ir arī stāsts par visaptverošu mīlestību, kas nepakļaujas laikam, jo to var iznest cauri gadsimtiem, un pat laikmetiem. Šāda mīlestība spēj uzvarēt visu.

Pie mūsu aromātu izveides strādā vislabākie ”deguni”, kas ir īstas parfimērijas pasaules zvaigznes. 


Tagad es Jums izstāstīšu par Faberlic uzvarām parfimērijas jomā. Mums ir ar ko lepoties.No 2007. gada mēs sākām piedalīties parfimērijas konkursā ”Gada aromāts”, un uzreiz žūrijas visaugstāko novērtējumu saņēma aromāti ”Maiguma un Gribasspēka zīme”, saņemot galveno balvu nominācijā ”Labākais duets”, šie aromāti vairs nav pieejami pārdošanā, taču tie ieņem godpilnu vietu mūsu aromātu bibliotēkā. 2008. gadā tualetes ūdens ”Vent d’Aventures”, kuru izveidoja Pjērs Burdons, ieguva galveno balvu nominācijā ”Labākais vīriešiem paredzētais aromāts”, bet 2009. gadā parfimērijas ūdens ”Beauty Cafe” kļuva par labāko sievietēm paredzēto aromātu.  


No 2010. gada Krievijā tiek rīkota prēmijas ”FIFI Fragrance Awards” apbalvošanas ceremonija, kur tiek pasniegtas ”The Fragrance Foundation” organizācijas balvas par sasniegumiem parfimērijas jomā. Tas ir ļoti prestižs konkurss, kurš tiek uzskatīts par kaut ko līdzīgu ”Oskara” pasniegšanas ceremonijai. Šis konkurss notiek Ņujorkā, Parīzē, Tokio, Londonā un jau desmito gadu arī Maskavā. 

Žūrija 2011. gadā apbalvoja ar Parfimērijas Oskaru aromātu ”Faberlic Cruiser” kā labāko vīriešiem paredzēto aromātu mass market preču segmentā. 2012. gadā šajā konkursā tika apstiprināta jauna nominācija – ”Labākais premium līmeņa produkts Krievijā”. Mūsu kompānija uzreiz ieguva šo visaugstāko apbalvojumu par aromātu ”МАМА” un mēs līdz šai dienai saglabājam līdera pozīcijas šajā nominācijā, saņemot balvas 2013. gadā par parfimērijas ūdeni ”Fortunata”, 2014. gadā par aromātu ”Intemporel”, 2015. gadā par aromātu ”Fantaisie”, 2016. gadā par aromātu ”Platinum”, 2017. gadā – par ”FABERLIC by Valentin Yudashkin for men”, 2018. gadā – par ”Uviolet”, 2019. gadā – par ”Viking”.


Vēl Parfimērijas Oskaru ir saņēmuši sievietēm paredzētie aromāti ”Pour Toujours”, ”Fantaisie”, ”FABERLIC by Alena Akhmadullina”, ”Renata”, kolekcijas ”Collection Privee”, ”Collection des Miniatures”, ”Beauty box”, kā arī pāriem paredzētie aromāti ”Incognito” un ”Viking” un ”Valkyrie”.  


2017. un 2018. gados aromāti, kas tika izveidoti sadarbībā ar modes mākslinieku Valentīnu Judaškinu un Renatu Ļitvinovu, tika apbalvoti Prēmijas ”Patērētāju tiesības un apkalpošanas kvalitāte” pasniegšanas ceremonijā, kā labākie produkti kategorijā ”Parfimērija”Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .