JAUTĀJUMI UN ATBILDES

PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA


Kā iegādāties Faberlic produktus?

Nopirkt Faberlic kosmētiku, apģērbus, aksesuārus un produktus mājai var sekojošā veidā: 

-reģistrēties un pasūtīt  mājas lapā;

-noformēt pasūtījumu, vēršoties pie Jums pazīstama Faberlic Konsultanta; 

-noformēt pasūtījumu jebkurā Faberlic Aģentu Punktā 

Kādas ir priekšrocības, iepērkoties Faberlic?


Kompānija darbojas 40 pasaules valstīs. Mums uzticas: tikai Krievijā Faberlic produktus regulāri pasūta vairāk nekā 9 400 000 pircēji.

Katras trīs nedēļas mēs izlaižam katalogu ar jauniem un unikāliem piedāvājumiem.  Pasūtīšanai pieejami vairāk nekā 5000 unikāli produkti. 

Noformējot pirmo pasūtījumu, jūs kļūstat par "Starta programmas" dalībnieku un saņemsiet dāvanas, veicot pirkumus. Pasūtījumu jānoformē katru katalogu nākamo 9 katalogu darbības laikā. Turklāt, pasūtīt produktus vismaz 19 EUR vērtībā, jūs saņemsiet atlaidi sākot no 20% visiem produktiem!

Kas var palīdzēt veikt pirmo pasūtījumu?


Uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar pirmā pasūtījuma noformēšanu, apmaksu un piegādi var atbildēt Darbaudzinātājs, kura kontaktinformācija pieejama Personīgajā kabinetā. Turklāt detalizēta informācija par produktu pasūtīšanas, apmaksas un piegādes procedūrām pieejama mūsu mājas lapā sadaļā "Palīdzība".

Kas ir "pasūtījuma melnraksts"?


Pasūtījums ar statusu "Melnraksts" tiek saglabāts sistēmā 24 stundas no pēdējā rediģēšanas brīža. Pasūtījuma melnraksta dzēšana sistēmā tiek veikta automātiski.  

Kā tiek pārrēķināta produkta cena, kas piedalās akcijā?


Pasūtīt produktus faberlic.com mājas lapā, produktu ar atlaidi jums piedāvās izvēlēties pasūtījuma noformēšanas otrajā solī sadaļā "Promo akcijas". Ja pozīcija tika pievienota pasūtījumam, izmantojot pirkuma grozu, atlaide netiks piemērota, tāpēc akcijas produktus jāizvēlas pasūtījuma noformēšanas 2. solī. Nekorekti noformētus pasūtījumus pēc statusa "Nodots komplektēšanai" iegūšanas vairs nevar koriģēt un pārrēķināt.

Pasūtījumu noformēšanas noteikumi produktiem, kas piedalās kataloga akcijās, tiek publicēti katra kataloga darbības laikā sadaļā"Kataloga jaunumi" 

REĢISTRĀCIJA


Vai jāreģistrējas mājas lapā, lai veiktu pasūtījumu?


Jā, reģistrēšanās — tā ir neatņemama pasūtījuma noformēšanas sastāvdaļa, kas neprasīs daudz laika. Jums jāaizpilda vienkāršu veidlapu, kur jānorāda savu vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, pēc tam jūs varēsiet izmantoto visas Faberlic Pircējam pieejamās priekšrocības. 

Vai tiek iekasēta maksa par reģistrēšanos?


Reģistrēties Faberlic var bez maksas, kā arī to var veikt jebkura persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu.

Kāpēc nepieciešams Pircēja numurs?


Pircēja numuru jānorāda personīgā konta papildināšanas laikā, lai apmaksātu pasūtījumus ar bankas maksājumu kartēm, kā arī, lai saņemtu pasūtījumu vai noformētu pieteikumu atgriezeniskajā saitē. 

Kā es varu reģistrēt Pircēju savā grupā?


Lai reģistrētu jaunus Pircējus jūsu struktūrā, jūs varat izvēlēties vienu no diviem variantiem.

1. Reģistrējiet Pircēju, izmantojot jūsu Personīgo kabinetu sadaļā "Konsultanti" apakšsadaļā "Konsultanta reģistrēšana".

2. Nododiet Pircējam jūsu saiti, kas norādīta sistēmā "Partneris", sekojot kurai, viņš pats varēs reģistrēties. Saņemt šādu saiti jūs varat Personīgajā kabinetā sadaļā "Mana struktūra". Vēl šo saiti jūs varat publicēt sociālajos tīklos, savā blogā, nosūtīt e-pasta vēstulē.

Kā nomainīt ieiešanai Personīgajā kabinetā paredzēto paroli?

Jūs varat nomainīt ieiešanai Personīgajā kabinetā paredzēto paroli patstāvīgi sadaļā "Personas dati / Iestatījumi".

FABERLIC KONSULTANTI


Kas ir Faberlic Konsultants?


Faberlic Konsultants — tas ir biznesa partneris, kurš ne tikai iepazīstina Pircējus ar kompāniju un produktiem, iesaka produktus un palīdz veikt pasūtījumu, bet arī sniedz visu nepieciešamo informāciju veiksmīgai sadarbības uzsākšanai un personīgā biznesa izveidei ar Faberlic.


Kāda nozīme ir Faberlic Konsultanta statusam?


Kļūstot par Faberlic Konsultantu, jūsu kļūstat par mūsu biznesa partneri un saņemat papildus ienākumus un atlīdzību, piedāvājot Faberlic produktus saviem klientiem un attīstot personīgo grupu. Konsultanta statuss tiek piešķirts Pircējam, ja viņš izpilda personīgo pārdošanas apjomu 50 punktu apmērā, kā arī tad, ja viņam ir Pircēju personīgā grupa, kuras summārais pārdošanas apjoms izpildīts vismaz 50 punktu apmērā.

Kļūstot par Konsultantu, jūs iegūsiet vēl vairāk priekšrocības.

 • Atlaide Faberlic produktiem līdz 26%.
 • Piedalīšanās īpašās akcijās un VIP programmās.
 • Vienreizējas naudas izmaksas saskaņā ar mārketinga plāna rezultātiem.
 • Piedalīšanās apmācībās un jaunu prasmju attīstīšana, kas palīdzēs gūt vēl lielākus panākumus.
 • Iespēja izveidot personīgo biznesu ar uzticamu partneri - Faberlic kompāniju.

Kas var kļūt par Faberlic Konsultantu?


Visi Faberlic reģistrētie Pircēji (kas sasnieguši 18 gadu vecumu), kas vēlas padarīt savu dzīvi labāku ar papildus ienākumu palīdzību, kļūstot par Faberlic partneri.

Kā kļūt par Faberlic Konsultantu?


Lai kļūtu par Faberlic Konsultantu, jums jābūt reģistrētam Faberlic Pircējam, jāpiedalās kompānijas mārketinga plānā, veicot pasūtījumus un aicinot Pircējus pievienoties jūsu personīgai grupai. 


Kas ir VIP Konsultants?


VIP Konsultants - tas ir Konsultants, kurš izpildījis Personīgo apjomu 100 punktu apmērā viena kataloga darbības laikā. Pirmā līmeņa VIP Konsultanta privilēģijas izmantot jūs varēsiet jau nākamā kataloga darbības laikā.


 PASŪTĪJUMA APMAKSĀŠANA

Kā es varu apmaksāt pasūtījumu?


Ja jūs noformējāt pasūtījumu ar Faberlic Konsultanta starpniecību, tad par produktiem jāmaksā Konsultantam pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Ja jūs noformējāt pasūtījumu mājas lapā  izvēloties piegādi uz konkrētu Faberlic Aģentu Punktu, jūs varat apmaksāt pasūtījumu saņemšanas brīdī.

Pārējos gadījumos pasūtījuma apmaksu jāveic no Personīgajā kabinetā esošā personīgā konta.


Vai ir droši veikt apmaksu ar bankas maksājumu karti Faberlic mājas lapā?

Jā. Faberlic strādā tikai ar pārbaudītiem partneriem un maksājuma sistēmām, garantējot drošību saviem Pircējiem. 

Kā notiek pasūtījumu apmaksāšana, kuriem izvēlēta piegāde uz konkrētu Aģentu Punktu?


Pasūtījumu apmaksa, kuriem izvēlēta piegāde uz konkrētu Aģentu Punktu, tiek veikta tikai no Konsultanta Personīgā konta.

Visus noformētos pasūtījumus, kuriem izvēlēta piegāde uz konkrētu Aģentu Punktu, jāapmaksā 7 kalendāro dienu laikā, sākot no nākamās dienas pēc pasūtījuma saņemšanas Aģentu Punktā. Astotajā dienā neapmaksātie pasūtījumi tiks atgriezti uz noliktavu. 

Pasūtījumu ar atlikto maksājumu jāpaņem 14 kalendāro dienu laikā. 15. dienā pasūtījumu vairs nevarēs izsniegt. 

Kāpēc pēc konta papildināšanas pasūtījumam joprojām ir statuss "Neapmaksāts"?


Personīgā konta papildināšana netiek uzskatīta par pasūtījuma apmaksāšanu. Lai apmaksātu pasūtījumu sadaļā "Mans konts", blokā "Neapmaksātie pasūtījumi" jānospiež pogu "Apmaksāt", kas atrodas pretī vajadzīgajam pasūtījumam. Pasūtījuma pamaksāšanai nepieciešamā summa tiks norakstīta no jūsu personīgā konta un izlietota pasūtījuma apmaksāšanai.

PASŪTĪJUMA PIEGĀDE

Kā es varu saņemt pasūtījumu?

Mēs piedāvājam sekojošus piegādes veidus:

 • Faberlic Aģentu Punkti,
 • Pasta nodaļas (tikai Latvijā),
 • kurjera piegāde,
 • Paku Bode pakomātu tīkls (tikai Latvijā).

Kāda ir maksa par pasūtījuma piegādi?


Pasūtījuma piegādes maksa atkarīga no saņemšanas reģiona un piegādes veida.

Cik ilgā laikā man jāpaņem pasūtījumu no Faberlic Aģentu Punkta?


Pasūtījums tiek uzglabāts Aģentu Punktā 7 dienas pie piegādes brīža.

Ko darīt, ja es nevaru paņemt pasūtījumu norādītajā laikā?


Ja jūs saņemat pasūtījumu, izmantojot sistēmas "Partneris" piedāvāto piegādes dienestu (kurjera dienests, postomāti un produktu izsniegšanas punkti PickPoint, Pasts), jums jāsazinās ar piegādes dienestu un jāvienojas par saņemšanas datuma pārcelšanu uz vēlāku laiku.

Ja jūs saņemat pasūtījumu Faberlic Aģentu Punktā, jums jāsazinās ar kompānijas atbalsta dienestu, izmantojot servisu "Uzdot jautājumu".

Vai var mainīt piegādes adresi pēc pasūtījuma nosūtīšanas?


Mainīt piegādes adresi (Faberlic Aģentu Punktu) var tikai tad, ja pasūtījumam ir statuss "Gatavs komplektēšanai". Pēc pasūtījuma nokomplektēšanas, piegāde tiks veikta uz Faberlic Aģentu Punktu vai citu piegādes vietu, kas izvēlēta pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Kā atcelt pasūtījumu?


Pasūtījumu var atcelt patstāvīgi tikai tad, ja tam ir statuss ''Gatavs komplektēšanai". 

AUTOPASŪTĪJUMS

Kas ir "Autopasūtījums"?


Ja pasūtījuma noformēšanas brīdī, jums nepieciešamais produkts nebija pieejams jūsu reģionālajā noliktavā, bet ir pieejams kompānijas galvenajā noliktavā, jūs varat pasūtīt to, izmantojot funkciju "Autopasūtījums".

Kas ir "Autopasūtījuma grozs"?


"Autopasūtījuma grozā" atrodas produkti, kas tika pasūtīti, izmantojot funkciju "Autopasūtījums". Saistībā ar šiem produktiem grozā tiek atspoguļota informācija par to piegādi noliktavai.

Kā es varu apvienot  visus produktus, kas atrodas "Autopasūtījuma grozā", vienā pasūtījumā?


Lai apvienotu visus produktus, kas atrodas "Autopasūtījuma grozā", vienā pasūtījumā, jāatver "Autopasūtījuma grozu" sadaļā "Mani pasūtījumi", jāieliek ķeksīti pretī nepieciešamajiem artikuliem, jānorāda nepieciešamo pozīciju daudzumu un pēc tam jānospiež pogu "Apvienot vienā pasūtījumā". Pēc tam visi izvēlētie produkti tiks iekļauti atsevišķā pasūtījumā.

Pievērsiet uzmanību "Autopasūtījuma grozā" iekļauto produktu īpašajiem produktu saņemšanas nosacījumiem, izmantojot piegādi uz Pasta nodaļu, ar kurjerdienestu starpniecību, uz postomātiem Paku Bode:

 • Kad noliktavā tiks saņemts produkts, kurš atrodas jūsu "Autopasūtījuma grozā", netiks automātiski izveidots jauns pasūtījums ar šo produktu, nebūs iespējams veikt priekšapmaksu vai apvienot produktus vienā pasūtījumā. Produkti, kas pasūtīti iepriekš (izmantojot autopasūtījumu), automātiski tiek pievienoti apstiprinot jūsu nākamo pasūtījumu ar tādu pašu piegādes veidu. 

PRODUKTU ATGRIEŠANA UN PRETENZIJAS

Ko darīt, ja man neder produkti?


Ja jums neder produkti, jūs varat tos atgriezt.

Kvalitatīvus produktus pircējs var atgriezt 21 dienas laikā (7 dienu laikā — "DENAS" aparātus) no produktu saņemšanas brīža, ja produktam nederēja izmērs, forma, gabarīti, griezums, krāsa vai kvalitāte. Tai pat laikā produkts nedrīkst būt bojāts, kā arī jābūt saglabātiem visiem iepakojuma aizsargelementiem (piemēram, ārējais celofāna iepakojums, aizsargmembrāna u.c.).

Kvalitatīvus produktus var atgriezt tajās kategorijās, kurām ir iepakojuma aizsargelementi, un tikai tajā gadījumā, ja tie nav bojāti. Produkti, kuriem ir iepakojuma aizsargelementi, atzīmēti Faberlic mājas lapā ar īpašu zīmīti "Pastāv atgriešanas iespēja".

Kā es varu atgriezt produktus?

 • Ja pasūtījums saņemts Faberlic Aģentu Punktā.

  Produktu atgriešanu var īstenot tikai ar tā Aģentu Punkta starpniecību, kurā jūs saņēmāt produktus. Lai noformētu atgriešanu, jums Aģentu Punktā jānoformē atgriešanas pretenziju. Pretenzijā norādiet produkta atgriešanas iemeslu. AP darbinieks veic pārbaudi (vai ievēroti produkta atgriešanas termiņi, produkta stāvoklis atgriešanas brīdī utt.) un, ja ir ievērotiprodukta atgriešanas noteikumi,  pieņem produktus no pircēja.

 • Ja pasūtījums saņemts postomātā Paku Bode, Pasta nodaļā, vai arī to piegādājis kurjers. 

  Produktu atgriešanu var īstenot ar Pasta starpniecību. Produktu atgriešanai paredzētajā iesniegumā norādiet pasūtījuma numuru, produkta artikulu, atgriežamo produktu daudzumu, atgriešanas iemeslu. Iesniegumu un (nepieciešamības gadījumā) citus dokumentus, kas apliecina pircēja prasības, noteikti jāpievieno pasta sūtījumam (kārbā) ar atgriežamiem produktiem un jāsūta uz Pasta adresi: Kleistu iela 24, Rīga, LV-1067, Latvija (Faberlic Baltija SIA).

Cik ilgā laikā man jāatgriež produktus?


Kvalitatīvus produktus var atgriezt 21 dienas laikā no to saņemšanas brīža (7 dienu laikā — "DENAS" aparātiem). Produktus ar defektiem var atgriezt 30 dienu laikā no to saņemšanas brīža.

Kā atgriezt produktus un saņemt naudu atpakaļ?

Nauda tiek atgriezta ar pārskaitījuma starpniecību uz Konsultanta Personīgo kontu, no kura tika veikta produkta apmaksa.

Pārdevējam ir tiesības atteikties pieņemt pircēja atgrieztos produktus un atgriezt par tiem samaksāto naudu, ja pircējs ir pārkāpis produktu atgriešanas Noteikumus, tostarp:

 • nav ievēroti produkta atgriešanas termiņi;
 • tiek atgriezts produkts, kuram nav konstatēti ražošanas defekti, ja kā produkta atgriešanas iemesls norādīts ražošanas defekts utt.

Vai atgriežot produktus, kas iegādāti Starta vai VIP programmas ietvaros, pastāv iespēja saņemt vietā citu produktu ar tādiem pašiem akcijas noteikumiem?

Atkārtoti izvēlēties produktu, kas piedalās šajās akcijās, var tikai pēc tam, kad atgriezto produktu (pretenzijas) statuss tiks nomainīts uz "Pabeigts".

Kā notiek naudas atgriešana par produktiem, kas iegādāti akcijas laikā?


Saskaņā ar kvalitatīvu produktu atgriešanas noteikumiem, kurus apstiprinājusi Kompānija, ja atgriežamais produkts tika iegādāts akcijas laikā un tam pasūtījumā ar atšķirīgas cenas (piemēram, iegādājoties vienu iepakojumu ar kuponu, bet otru par parasto cenu), nauda tiek atgriezta par pasūtījumā norādīto zemāko cenu.

Visa nepieciešamā informācija publicēta mājas lapā un pieejama visiem Konsultantiem. 

PASŪTĪJUMA KORIĢĒŠANA

Vai es varu mainīt pasūtījumu pēc tā apstiprināšanas mājas lapā?


Patstāvīgi rediģēt pasūtījumu var tikai tad, ja tam ir statuss "Gatavs komplektēšanai", ja pasūtījumam ir jebkurš čits statuss, tad to vairs nevar koriģēt. 

Manam online pasūtījumam tika pievienoti katalogi un citi reklāmas produkti, kā es varu no tiem atteikties?


Atteikties no katalogiem un citiem reklāmas materiāliem jūs varat pasūtījuma noformēšanas laikā sadaļā "Promo akcijas", nospiežot "Izdzēst" (vai zīmīti "Grozs") piedāvātajos sarakstos.

KVALITĀTES GARANTIJA

Kādas garantijas ir tam, ka Faberlic produkti ir nekaitīgi un atbilst kvalitātes standartiem?


Absolūti visi Faberlic kompānijas produkti iziet obligāto testēšanu saskaņā ar GOST un SanPiN standartu prasībām. Faberlic kompānija iekļauta ekoloģiski tīru un nekaitīgu produktu ražotājuzņēmumu valsts reģistrā. 2010. gadā kompānija saņēma ISO 22716 Cosmetics — Good Manufacturing Practices (GMP) standartu prasībām atbilstošu kosmētikas produktu ražošanas atbilstības sertifikātu. Noklikšķinot uz katru produktu Faberlic mājas lapā, jums ir pieejami kvalitātes Sertifikāti un Deklarācijas.

Ko darīt, ja es aizmirsu paroli, kas nepieciešama, lai ieietu Personīgajā kabinetā?


Ieejot Personīgajā kabinetā, izvēlieties funkciju "Aizmirsāt paroli?". Lai atjaunotu paroli, jums jāievada e-pasta adresi vai tālruņa numuru, kas norādīti reģistrēšanās laikā. 

Kādā veidā es varu izmanīt savus personas datus Personīgajā kabinetā?


Personīgajā kabinetā ir sadaļa "Personas dati", kur var mainīt kontaktinformāciju, pasta adresi, piegādes adresi. Vārda, uzvārda un dzimšanas datuma maiņu veic kompānijas darbinieki , pamatojoties uz Pircēja iesniegumu, kas nosūtīts ar Atgriezeniskās saites starpniecību.

LOJALITĀTES AKCIJAS UN PROGRAMMAS 

Kādas atlaides ir reģistrētiem Pircējiem, veicot pasūtījuma noformēšanu?

Minimālā pasūtījuma summa, kas nepieciešama, lai iegādātos produktus ar atlaidi līdz 26%, ir  19 EUR kataloga cenās. 26% atlaide saglabājas pie nosacījuma, ja Konsultanta Personīgais apjoms iepriekšējā kataloga darbības laikā bija 50 un vairāk punkti.

Pievērsiet uzmanību, ka dažiem produktiem, kas iekļauti Faberlic katalogā (sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbi, bižutērija, apakšveļa un zeķubikses), maksimālā atlaide visiem Konsultantiem ir 20%.

Kas ir PUNKTI?

Katram produktam ir sava vērtība ne tikai jūsu valsts valūtā, bet arī "punktos". Punkti tiek izmantoti visu Faberlic lojalitātes programmu un akciju aprēķināšanai. Punkti tiek piesaistīti Pircēja reģistrācijas numuram. 

Kad tiek aprēķināti PA punkti?

Punkti par apmaksāto pasūtījumu produktiem tiek pieskaitīti Konsultanta Personīgajam Apjomam tā kataloga darbības laikā, kad Kompānijā tika saņemta apmaksa. Lai aprēķinos tiktu ņemti vērā punkti, pasūtījuma apmaksai jābūt apstiprinātai programmā "Partneris" (Konsultants / Aģentu Punkta īpašnieks).

Kas ir "Starta programma" Jaunajiem Pircējiem?

Šī programma ļauj iepazīstināt Jaunos Pircējus ar produktiem un, izpildot programmas noteikumus, dod tiesības saņemt populārāko produktu komplektus par īpašu cenu. Plašāka informācija par Starta programmas noteikumiem pieejama šeit:  http://bit.ly/2gD4486

Kāpēc Pircējs var nepāriet uz "Starta programmas" nākamo soli?

Apkopojot "Starta programmas" rezultātus, tiek ņemti vērā ne tikai apmaksātie pasūtījumi, bet arī produktu atgriešana vai pasūtījumā neieliktie produkti. Ja Konsultants noformējis produktu atgriešanu vai ir sastādīta pretenzija par pasūtījumā neieliktiem produktiem, tad nākamā kataloga darbības laikā (pēc pretenzijas nosūtīšanas) atgriezto produktu summa tiks ņemta vērā, izejot kārtējo programmas soli.


Vai Pircējs turpina piedalīties "Starta programmā", ja viņš nav veicis pasūtījumus 2. periodā?

Soļus nr. 2-9 jāizpilda un jāapmaksā bez pārtraukuma astoņu katalogu darbības laikā no pirmā soļa izpildes brīža. Viena soļa iziešanai nepieciešamos nosacījumus var izpildīt ar viena vai vairāku pasūtījumu starpniecību. Ja dalībnieks izlaiž vienu katalogu, tad dalībnieks tiek izslēgts no programmas. 

Kas ir uzkrājumu programma "Faberlic klubs"?

Šī programma dod iespēju ne tikai iegādāties Faberlic produktus, bet arī uzkrāt bonusus savā elektroniskajā maciņā. Par katru pirkumu jūsu elektroniskajā maciņā personīgajā kabinetā tiks ieskaitīti bonusi "Faberlic klubs" programmas ietvaros. Uzkrātos bonusus var samainīt pret dāvanām no īpaša kataloga.http://bit.ly/2Hd5AJs

Kādos gadījumos "Faberlic klubs" programmas ietvaros saņemtie bonusi tiek pārnesti uz nākamo katalogu?

Lai saglabātu "Faberlic klubs" programmas ietvaros uzkrātos bonusus, katra kataloga darbības laikā jāveic un jāapmaksā pasūtījumus. Ja Konsultanta Personīgais Apjoms viena kataloga darbības laikā ir 0, tad pēdējie uzkrātie bonusi tiks zaudēti pēc spēkā esošā kataloga rezultātu apkopošanas.

Ja vairākus katalogus nav apmaksāti pasūtījumi un PA=0, tad bonusi netiek aprēķināti, bet uzkrātie bonusi tiek zaudēti.

Saskaņā ar "Faberlic klubs" uzkrājumu programmas noteikumiem, bonusi par apmaksātiem pasūtījumiem tiek pārskaitīti uz elektronisko maciņu Personīgajā kabinetā nākamā kataloga pirmajā darbības dienā.

Plašāka informācija pieejama sadaļā "Faberlic klubs" programmas atskaite" un atskaitē "Punktu apgrozījuma pārskats".

Cik daudz bonusus jāsakrāj programmas "Faberlic klubs" ietvaros, lai varētu izvēlēties dāvanas?

Iespēja izvēlēties dāvanu parādīsies pēc tam, kad "Faberlic klubs" elektroniskajā maciņā būs vismaz 15 bonusi.

Vai tiek zaudēti bonusi, ja tiek atgrieztas dāvanas, kas saņemtas programmas "Faberlic klubs" ietvaros?

Atgriežot dāvanas, kas saņemtas programmas "Faberlic klubs" ietvaros, izlietotie bonusi tiek atgriezti Konsultanta elektroniskajā maciņā kad pretenzijai būs piešķirts statuss "Noslēgta".

Kas ir atlaižu kupons un kupons "Tavs bonuss"?

Kupons "Tavs bonuss" vai atlaižu kupons tiek izsniegti par produktu iegādi no Faberlic pamatkataloga konkrēta kataloga darbības laikā, kad spēkā bija akcija. Šādas akcijas Kompānija rīko vairākas reizes gadā. Saņemtais kupons dod pircējam tiesības izmantot piešķirto atlaidi nākamā kataloga darbības laikā. 

Kādi nosacījumi jāizpilda, lai pasūtījumam tiktu pievienoti kuponi "Tavs bonuss"?

Kuponi "Tavs bonuss" vai atlaižu kuponi tiek izsniegti  par produktu iegādi no Faberlic pamatkataloga konkrēta kataloga darbības laikā, kad spēkā bija akcija. Katalogā neiekļautais sortiments akcijā nepiedalās.

Kā lietot kuponus "Tavs bonuss"?

Akcija ar atlaižu kuponiem sāk darboties pasūtījuma noformēšanas otrajā solī, sadaļā "Promo akcijas".  Pasūtījumiem ar kuponiem jābūt apmaksātiem. Ja pasūtījums ar kuponu tika apmaksāts periodā, kad tika iekļauta akcija katalogā, tad atlaidi var izmantot jau nākamā kataloga pirmajā darbības dienā. Ja pasūtījums ar kuponu tika apmaksāts nākamā kataloga darbības laikā (pēc katalogā iekļautās akcijas beigām), tad izmantot atlaidi varēs jau nākamajā dienā.

Neatradāt atbildi uz savu jautājumu?

Uzrakstiet mums , un mēs ar lielāko prieku jums atbildēsim!Lapā izmantoti materiāli no oficiālās Faberlic  mājaslapas.

 .