1997. gadā jaunais uzņēmējs Aleksejs Ničajevs izveidoja pirmo kosmētikas kompāniju Krievijā tiešās pārdošanas jomā ar nosaukumu "Russkaja linija". Tajā laikā Aleksejs pievērsa uzmanību padomju zinātnieku ģeniālajam izstrādājumam - perfluorogļūdeņražu emulsijai, kas spēj paņemt skābekli no gaisa un piegādāt to dziļi ādas slāņos, bet ,pateicoties tam, ādas šūnas atjaunojas. Viņš iegādājās patentu šī unikālā skābekļa kompleksa izmantošanai kosmētikas līdzekļos - no šī brīža aizsākās veiksmes stāsts. Kompānija sāka ražot kosmētiku un izplatīt to, izmantojot tiešās pārdošanas metodi, jo, salīdzinājumā ar mazumtirdzniecību, pārdošana caur konsultantu struktūrām ir vislabākais veids kā nodot ideju un piegādāt produkciju līdz patērētājam.

1998. gadā parādījās pirmā Krievijā skābekļa kosmētikas līnija. 

2001. gadā "Ruskaja linija" tika nosaukta par Faberlic. Par kompānijas misiju kļuva ne tikai kvalitatīvas kosmētiskās produkcijas izveide, kas pieejama miljoniem patērētāju, bet pašrealizēšanās iespējas piedāvāšana tiem, kas vēlas veidot savu tiešās tirdzniecības biznesu. Mazāk ka 5 gadu laikā par sajūsminātām produkcijas piekritējām kļuva vairāk ka 5 miljoni sieviešu gan Krievijā, gan arī aiz tās robežām. Viņas visas uzticas kosmētikas kvalitātei un Kompānijas Faberlic Konsultantu profesionālajiem padomiem!

Līdz 2005. gadam mēs daudz ko bijām sasnieguši: kļuvām par starptautisku kompāniju (Pārstāvniecības Krievijā un vēl 15 valstīs), pieņēmām mūsu domu biedru pulkā daudzus konsultantus, kļuvām par vienu no dinamiskāk augošām kosmētikas kompānijām pasaulē, ieņemot 87. vietu simts lielāko pasaules parfimērijas-kosmētikas kompāniju reitingā WWD Beauty Report International.

2007. gadā Faberlic nosvinēja 10 gadu jubileju! Tas ir daudz, raugoties no mūsdienu vēstures viedokļa, un maz, ja mēs lūkojamies nākotnē. Pasaules inovatīvo kosmētisko ingredientu ražotāju - Faberlic un japāņu Nikko-Chemical laboratoriju savstarpējās sadarbības rezultātā tika atklāta jauna skābekļa piegādes formula - "Divkāršā elpa" - Novaftem O2. Tagad varam pārliecinoši apgalvot:, ka mēs esam iemācījušies vadīt mikrocirkulācijas procesus ādā!

eka water2008. gadā Faberlic ZTIC kopā ar MVU Šūnu bioloģijas un histoloģijas katedru atklāja jaunu "ieroci" cīņai ar novecošanos - unikālu formulu RALA (dabiska R-alfa liposkābe), kas ir iekļauta Rala līdzekļos, kas paredzēti nobriedušas ādas kopšanai. Dabiska R-alfa liposkābe ir spēcīgs antioksidants un vadošais ādas jaunības elements, kas iedarbina dabisko ādas šūnu atjaunošanās procesu. Šajā gadā ir iegūti divi jauni patenti, kas ļauj izmantot Rala formulu kosmētiskajos līdzekļos. Tikai gada laikā izlaisti vairāk kā 60 jauni Faberlic produkti. Šajā gadā kompānija ieņēma godpilno 86. vietu  simts lielāko pasaules parfimērijas-kosmētikas kompāniju (WWD Beauty Report International) reitingā. 

Laika posmā no 2006. gada līdz 2009. gadam Faberlic cilvēki iestādīja apmēram 100 tūkstošus kokus projekta "Zaļās pilsētas" ietvaros ar sekojošu devīzi: "Pilsētām – koki, cilvēkiem – skābeklis!"

expert questions 1

2011. gada pavasarī Faberlic pievienojās vēl 2 kompānijas – Edelstar un Infinum, bet 2012. gada augustā - Sengara kompānija. Tagad visu nepieciešamo mājoklim, skaistumam un veselībai var iegādāties pie viena konsultanta!

2012. gada rudenī lielajā starptautiskajā forumā mēs nosvinējām savu 15 gadu jubileju!

Šodien Faberlic – tie ir vairāk nekā 1 000 produkti un 30 patenti, 600 000 konsultanti un vairāk nekā 5 miljoni patērētāju visā pasaulē, kā arī 24 valstis, kurās tiek pārdota mūsu produkcija un tiek organizēts mūsu bizness.

Kompānijas galvenā attīstības tendence nākamajiem 10 gadiem - pārvērst Faberlic no parfimērijas un kosmētikas kompānijas par dzīvesstila kompāniju. Mēs izejam jaunos tirgos,  kas ir līdzvērtīgi vai vairākas reizes pārsniedz kosmētikas un parfimērijas tirgus. Faberlic atklāj sev jaunas produkciju kategorijas – trauki, bērnu apģērbi, zeķubikses un zeķes, apakšveļa, produkti mājoklim un veselībai. Turpmāk Faberlic pievienosies jaunas kompānijas, kuras padarīs mūsu biznesu vēl perspektīvāku, bet mūsu produkciju vēl daudzveidīgāku.